O nas

Trochę historii o nas

Wspólne zdjęcie Grupy Biegowej 65, grudzień 2015 r.

Początki „Grupy Biegowej 65” sięgają 2013 roku. Wraz z narodzinami akcji Pomorze Biega Radia Gdańsk powstała inicjatywa wspólnych treningów biegowych dla początkujących. Treningi prowadzone były przez prof. Wojciecha Ratkowskiego oraz mgr Aleksandrę Mazur wraz z partnerem akcji grupą Akademia Biegania. Z czasem wspólne treningi zamieniły się wspólne wyjazdy oraz starty w zawodach, które realizowaliśmy pod szyldem Akademii Biegania.
W grudniu 2015 roku działalność AB została zawieszona, natomiast grupa pod kierownictwem trenera, mgr Doroty Wakuluk, kontynuowała działalność przyjmując nazwę „Grupa Biegowa 65„.

Kim jesteśmy i co robimy?

w trakcie rozgrzewki dynamicznej w Parku im. Lecha i Marii Kaczyńskich w Sopocie

Jesteśmy grupą przyjaciół, ludzi którzy dobrze czują się w swoim towarzystwie i lubią spędzać ze sobą czas. Jesteśmy pasjonatami sportu i amatorami biegania. Spotykamy się dwa razy w tygodniu na wspólnych treningach prowadzonych w sposób profesjonalny, przez trenera Darię Kuzę. Treningi są otwarte i każdy może do nas dołączyć. Spotykamy się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19:00. Trening za zwyczaj trwa około półtora godziny i składa się z: rozgrzewki, sprawności, ćwiczeń, rozbiegania i rozciągania.

Grupa przed treningiem – Kwiecień 2019

Jak do nas dołączyć?

Przyjdź na trening.